Szkolenia

Szkoła Nowego Zduństwa

Firma Cebud od ponad 25 lat aktywnie włącza się we wszelkie działania służące rozwojowi rzemiosła zduńskiego, by mogło ono nawiązywać do najlepszych standardów europejskich. Dlatego współdziała w prowadzonych przez krakowski cech zduński cykli szkoleń pod nazwą „Szkoła Nowego Zduństwa” (zwykle dwudniowych) organizowanych dla firm i osób które chcą przekwalifikować się i nauczyć wykonywania zawodu zduna na dzisiejszym poziomie zaawansowania technologicznego a także budowania pieców pokojowych z urządzeń i materiałów wytwarzanych przez Cebud.

Naszą fundamentalną ideą jest „piękne i tanie ogrzewanie całych domów drewnem”. Stawiamy na jakość, dlatego nieustannie prowadzimy prace badawcze i wprowadzamy nowe rozwiązania techniczne do naszych produktów. Dlatego w ramach praktycznych szkoleń zduńskich uczymy jak na nich pracować i jak je projektować, by możliwie najbardziej ekonomicznie i ekologicznie, bez zagrożenia dla zdrowia i środowiska, móc ogrzewać nimi nawet całe domy w sposób wygodny, komfortowy i stabilny. Szkolenia obejmują m.in. wiedzę z zakresu ich dostosowania do zapotrzebowania budynku na ciepło, projektowania i budowania modułów akumulacyjnych i rożnego asortymentu płyt do tzw. ciepłej zabudowy, użytkowania profesjonalnych zduńskich zapraw klejowych czy tynków zduńskich, przekazywaną w sposób praktyczny którą poszerzają o wiele innych aktualnych zagadnień dotyczących branży zduńskiej związanych z ogrzewaniem domów drewnem (biomasą drzewną).

Praktyczna nauka zawodu zduńskiego

Obejmuje praktyczne wprowadzenie w stosowanie najnowszych materiałów, urządzeń i technologii, na poziomie współczesnego zaawansowania technologicznego rynku europejskiego w zakładzie zduńskim Cebud. Uczestnikami szkolenia praktycznego w pierwszym rzędzie mogą być uczniowie Szkoły Branżowej chcący nauczyć się zawodu zduna w ramach dualnej nauki zawodu. Mogą być nimi również dorośli, przekwalifikowujący się do zawodu zduna.

Szkolenia odbywają się pod patronatem Małopolskiego Cechu Zdunów i przy współudziale pracowników naukowych AGH oraz UJ.

CEBUD S.C.

ul. Balicka 320, 30-198 Kraków
NIP: 6771991888
REGON: 351344118

Cebud jest znanym krajowym i europejskim producentem innowacyjnych pieców pokojowych z opatentowanego akumulacyjnego kompozytu szamotowego – akubetu dzięki, któremu jeden piecokominek może zastąpić 2-3 tradycyjne piece kaflowe.

Kontakt

Telefon: +48 12 637 36 23
Email: cebud@cebud.eu

OBSŁUGA FIRM

Telefon: 664 058 205
Email: cebud@cebud.eu

Media społecznościowe:

Copyright © 2024 – cebud.eu wsparcie adito.pl | Polityka prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Polityka prywatności