Kursy wprowadzające – produktowe Producenta

To jednodniowe lub typowo trzy jednodniowe szkolenia organizowane w niedużym odstępie czasu, przeznaczone tylko dla zdunów lub dla osób przynajmniej z kilkuletnim doświadczeniem w budowie kominków. Osobom już doświadczonym w budowie pieców i kominków 3-dniowy cykl szkoleniowy ma pomóc w właściwy sposób rozpocząć stosowanie produkowanych i sprzedawanych przez firmę wyrobów i materiałów, a przez to upowszechnić stosownie nowoczesnych technologii zduńskich.

Kurs ma pomóc uniknąć błędów i ewentualnych „wpadek” na montażu, a także nauczyć właściwej promocji i skutecznej sprzedaży pieców pokojowych jako piecokominków czy akumulacyjno-grzewczych kominków.

Kurs, oprócz przekazywania ogólnej wiedzy teoretycznej, zawiera także szkolenia praktyczne i przygotowuje pod nadzorem instruktora do indywidualnego wykonywania pierwszych prac.

Dyplom udziału w Kursie Wprowadzającym, uprawnia do stosowania wszystkich wyrobów i materiałów producenta (Cebud sprzedaje swoje wyroby tylko przez sieć uprawnionych, posiadających uprawniający Dyplom sprzedawców i wykonawców).

Dyplom jest wydawany po ukończeniu cyklu szkoleniowego i po samodzielnym wykonaniu określonych prac praktycznych, czyli po zdaniu tzw. „Wewnętrznego Egzaminu Wstępnego”.

Kurs zawiera również podstawową wiedzę o budowaniu systemów grzewczych stosowanych do współczesnych domów mieszkalnych. Trzydniowy cykl szkoleniowy jest konieczny do poprawnego stosowania wykonywanych z Akubetu urządzeń, przeznaczonych typowo do celów ogrzewania domów drewnem, jako głównego lub alternatywnego źródła ciepła.

Jednodniowe szkolenia prezentują produkowane i sprzedawane przez Cebud wyroby i urządzenia, przeznaczone do budowy pieców i kominków w technologii prefabrykacji, na bazie nowej generacji szamotu- kompozytu akumulacyjnego „Akubetu”.

Program zawiera również krótkie szkolenie praktyczne z podstawowych zasad stosowania wyrobów i produkowanych materiałów. Szkolenie jest też zalecane firmom które pierwsze szkolenia odbyły już przed wieloma laty, a obecnie chcą zaktualizować swoją wiedzę – zwłaszcza o wprowadzanych nowych produktach i technologiach (np. technologii spalania w piecokominkach gazu drzewnego).

Udział tylko w jednodniowym szkoleniu skoncentrowanym na wybranych produktach, również jest potwierdzany wydaniem Dyplomu Udziału w Szkoleniu Produktowym, który w ten sposób dopuszcza do stosowania niektórych wyrobów Producenta (zwykle płyt akumulacyjnych do budowy ciepłych brył) i upoważnia do ich zakupu i stosowania. Prefabrykaty Akubetowe firmy Cebud są sprzedawane wyłącznie osobom które uzyskały uprawniający do ich stosowania dyplom.

Jedno i trzydniowe szkolenia są nieodpłatne.

Organizowane tylko w ogłoszonych terminach i po potwierdzeniu zgłoszenia przez Biuro Organizatora.

Wszystkie terminy w dziale AKTUALNOŚCI.
Zgłoszenia: e-mail: marketing@cebud.eu
Informacje szczegółowe: +48 664 058 205 lub 692-474-762

Wszystkich zainteresowanych nowymi rozwiązaniami w kwestii stosowania nowoczesnych technologii zduńskich, tak by przyjaźnie dla środowiska i tanio ogrzewać całe domy drewnem pragniemy zachęcić do wzięcia udziału w naszych zduńskich Szkoleniach Produktowych oraz w „Szkole Zduńskiej”.

CEBUD S.C.

ul. Balicka 320, 30-198 Kraków
NIP: 6771991888
REGON: 351344118

Cebud jest znanym krajowym i europejskim producentem innowacyjnych pieców pokojowych z opatentowanego akumulacyjnego kompozytu szamotowego – akubetu dzięki, któremu jeden piecokominek może zastąpić 2-3 tradycyjne piece kaflowe.

Kontakt

Telefon: +48 12 637 36 23
Email: cebud@cebud.eu

OBSŁUGA FIRM

Telefon: 664 058 205
Email: cebud@cebud.eu

Media społecznościowe:

Copyright © 2024 – cebud.eu wsparcie adito.pl | Polityka prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Polityka prywatności