Odbiorcy i partnerzy

Odbiorcy

którzy chcą mieć „dwa w jednym” – czyli tak przyjemność rekreacji przy palącym się naturalnie pięknym ogniu w kominku, jak i stabilne przez długi okres czasu, nie absorbujące, wygodne w obsłudze, a zarazem najtańsze i najzdrowsze ciepło w domu.

którzy chcą mieszkać w otoczeniu najzdrowszego ciepła z promieniowania podczerwonego, przy do minimum ograniczonym konwekcyjnym krążeniu powietrza

którzy nie mają czasu na absorbującą obsługę, ciągłe dokładanie drewna i regulowanie paleniska

którym zależy na ochronie klimatu i środowiska, – czyli na stosowaniu tylko najbardziej proekologicznych instalacji i odnawialnych źródeł energii ( OZE )

którzy chcą skutecznie przyczyniać się do ochrony klimatu poprzez zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych (CO2) do atmosfery

którzy chcą mieć najtańsze a zarazem najpiękniejsze ciepło w domu.

którzy cenią sobie bezpieczeństwo energetyczne i chcą być niezależni od dopływu prądu importowanych paliw czy ciepła sieciowego

Partnerzy firmy cebud

architekci chcący projektować ogrzewanie domów w oparciu o technologie OZE, oparte o instalacje podnoszące zarazem jego walory estetyczne i zapewniające najtańszy główny lub alternatywny system ogrzewania (oparty na pozyskiwaniu ciepła z drewna – biomasy drzewnej).

zduni, którzy dzięki zastosowaniu prefabrykatów z Akubetu, chcą budować współczesne piece pokojowe, umożliwiające komfortowe ogrzewanie całych domów drewnem i TYLKO JEDNYM piecokominkiem i TYLKO JEDNYM załadunkiem na średnio 12 – 24 godzin

zakłady zduńskie i kominkowe z rejonów szczególnie zagrożonych smogiem lub z rejonów o szczególnych walorach turystycznych, w których dopuszczane jest stosowanie do celów grzewczych wyłącznie najbardziej niskoemisyjnych i proekologicznych odnawialnych źródeł energii, a także dodatkowych zabezpieczeń eksploatacyjnych.

instalatorzy innych urządzeń OZE, którzy chcą uzupełnić ich możliwości grzewcze uzależnione od warunków zewnętrznych czy prądu elektrycznego, gwarantującym stabilność i niezależność energetyczną współczesnym piecem pokojowym – piecokominkiem opalanym drewnem energetycznym – biomasą drzewną.

CEBUD S.C.

ul. Balicka 320, 30-198 Kraków
NIP: 6771991888
REGON: 351344118

Cebud jest znanym krajowym i europejskim producentem innowacyjnych pieców pokojowych z opatentowanego akumulacyjnego kompozytu szamotowego – akubetu dzięki, któremu jeden piecokominek może zastąpić 2-3 tradycyjne piece kaflowe.

Kontakt

Telefon: +48 12 637 36 23
Email: cebud@cebud.eu

OBSŁUGA FIRM

Telefon: 664 058 205
Email: cebud@cebud.eu

Media społecznościowe:

Copyright © 2024 – cebud.eu wsparcie adito.pl | Polityka prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Polityka prywatności