Roczna Szkoła Nowego Zduństwa

  • dla osób z branży z minimum kilkuletnim doświadczeniem w budowie kominków ( tzw. „kominkarzy” )
  • dla osób z wieloletnim doświadczeniem w stosowaniu tradycyjnych materiałów i technologii zduńskich

Szkolenie odbywa się w formie : Dwudniowa sesja ( pn/wt ) raz w miesiącu + zadania praktyczne ( w zakładzie zduńskim ) do realizacji w okresie miesiąca (sponsorowane).
Na zajęciach wspólnych- grupowych, oprócz wiedzy teoretycznej omawia się i przygotowuje praktyczne realizacje wykonywane przez uczestników w ciągu miesiąca w wybranych technologiach i materiałach (różnych obecnych na rynku Producentów).

Roczna Szkoła przygotowuje do fachowego i zawodowego wykonywania robót zduńskich tak w zakresie budowy kominków, jak przede wszystkim budowy różnego rodzaju współczesnych pieców pokojowych tzw. piecokominków. Przygotowuje równocześnie do zdania egzaminu zawodowego czeladniczego lub mistrzowskiego, oraz daje podstawę do uzyskania certyfikatu w zawodzie zdun. Szczegółowe warunki uczestnictwa są podawane indywidualnie po przyjęciu i zaakceptowaniu zgłoszenia Kandydata do wzięcia udziału w Szkole. Zgłoszenia udziału można kierować do biura Cebud lub do biura Małopolskiego Cechu Zdunów i Zawodów Pokrewnych w Krakowie.

Szkolenia odbywają się pod patronatem Małopolskiego Cechu Zdunów i przy współudziale pracowników naukowych AGH, UJ i innych

CEBUD S.C.

ul. Balicka 320, 30-198 Kraków
NIP: 6771991888
REGON: 351344118

Cebud jest znanym krajowym i europejskim producentem innowacyjnych pieców pokojowych z opatentowanego akumulacyjnego kompozytu szamotowego – akubetu dzięki, któremu jeden piecokominek może zastąpić 2-3 tradycyjne piece kaflowe.

Kontakt

Telefon: +48 12 637 36 23
Email: cebud@cebud.eu

OBSŁUGA FIRM

Telefon: 664 058 205
Email: cebud@cebud.eu

Media społecznościowe:

Copyright © 2024 – cebud.eu wsparcie adito.pl | Polityka prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Polityka prywatności