Nowość – akumulacyjne „kozy”

Pragniemy Państwu przedstawić nasz najnowszy produkt – Prefabrykowany Kominek Akumulacyjny (PKA), czyli wolnostojąca, akumulująca ciepło „koza”. Nasz kominek akumulacyjny może być zasilany drewnem, hybrydowo (drewnem lub gazem drzewnym generowanym z pelletu) lub wyłącznie gazem drzewnym. Masa kominka (500-600 kg w zależności od typu) magazynuje w sobie energię i powoli oddaje ją przez kilka, kilkanaście godzin, zapewniając ciepło na powierzchni nawet do 100 m2. Technologia akumulacyjna jest oszczędna i nie przegrzewa pomieszczenia.

„Koza” jest tanim i pięknym rozwiązaniem dla każdego. Najczęściej wykonujemy to urządzenie w „surowym” stanie w kolorze brunatnym (jak na zdjęciach). Kominek może również być obudowany ciepłymi płytami lub kaflami. Obudowa umożliwia rozprowadzenia ciepłego powietrza z wnętrza obudowy na inne pomieszczenia.

W celu uzyskania więcej informacji zobacz nasz folder lub skontaktuj się z nami.

CEBUD S.C.

ul. Balicka 320, 30-198 Kraków
NIP: 6771991888
REGON: 351344118

Cebud jest znanym krajowym i europejskim producentem innowacyjnych pieców pokojowych z opatentowanego akumulacyjnego kompozytu szamotowego – akubetu dzięki, któremu jeden piecokominek może zastąpić 2-3 tradycyjne piece kaflowe.

Kontakt

Telefon: +48 12 637 36 23
Email: cebud@cebud.eu

OBSŁUGA FIRM

Telefon: 664 058 205
Email: cebud@cebud.eu

Media społecznościowe:

Copyright © 2024 – cebud.eu wsparcie adito.pl | Polityka prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Polityka prywatności